Rokersschort / rookschort RS02 lange mouwen
€79,94 (€66,07 excl btw)
Heeft u patiënten die noodgedwongen in bed liggen of patiënten in een rolstoel die roken? Bescherm hen dan met een vlamvertragend rokersschort van Meditex.
Beschermende rokersschort
Met het handige brandvertragende rokersschort beschermt u uw rokende patiënten die minder mobiel of dementerend zijn of in de rolstoel zitten. Door hen dit rokersschort aan te doen tijdens hun rookmoment, voorkomt u brandwonden ten gevolge van vallende as. Onze brandvertragende (vlamvertragend) rokersschorten of brandschorten, worden gemaakt van de originele Nomex 111 stoffen (Ten Cate Protect) en zijn voorzien van een verstelbare halssluiting. Het heeft de volgende kenmerken:
- Een ronde hals die altijd perfect aansluit. Dit voorkomt dat brandend as of een sigaret onder het schort op de kleding of huid valt.
- Lange mouwen zodat ook de mouwen van uw kleding beschermd zijn.
- Een lengte van 90 cm die bescherming tot over de knie biedt.
- Biedt bescherming tegen brandgaten in kleding en brandwonden op huid ten gevolge van smeulende sigar(ett)en-as.
- door vallend as kunnen er verkleuringen ontstaan, deze hebben geen effect op de vlamvertragendheid
- Wasbaar op 75°C met blijvende vlamvertragendheid
Uitstekende bescherming voor uw patiënten
Naast deze rokersschort met lange mouwen, biedt Meditex u ook verschillende schorten met korte mouwen of met een opstaande rand. In onze webshop vindt u zelfs brandwerend tafellinnen. Bovendien geniet u van een combikorting als u meer dan een stuk bestelt. Bescherm kwetsbare personen tijdens hun rookmoment met een vlamvertragend rokersschort. Bestel het nu online in de webshop en ontvang het al binnen enkele werkdagen. Of bel +31 (0)485 310 662.
Technische gegevens
Samenstelling: 94% Nomex 111, 5% para-aramid, 1% metaal
Voorzien van Comfort/Hydro-Tec finish
Beschermingscertificaties
EN 340: 2003 (General requirements)
EN 469: 2004 (Firefighting)
EN 470-1: 1995 (Welding)
EN 531 A.B1.C1: 1995 (Industrial flame & heat hazards)
EN 533 index 3: 1997 (Heat & flame retardancy)
EN 1149-1: 2004 (Electrostatic properties: surface resistivity)
EN 13034.type 6: 2005 (Hydro-Tec finish only) (Liquid chemicals)
Öko-Tex 100 Standard
Gewicht | 10,0000 kg |
---|
Gerelateerde producten
Been- en voetenwarmer BW03 (beenzak)
€79,94(Excl. BTW: €66,07)
Regencape RC02 gevoerd
€119,95(Excl. BTW: €99,13)
Splash regencape WheelyMac DeLuxe zonder mouw
€89,95(Excl. BTW: €74,34)
Splash regencape WheelyMac zonder mouw
€59,96(Excl. BTW: €49,55)
Groot assortiment
Rolstoelkleding, bescherming en veiligheid
Individueel maatwerk mogelijk
Eigen atelier in Nederland
Deskundig advies
Jarenlange ervaring en expertise in huis
Persoonlijk contact
Bel ons gerust met vragen